• Získajte dotáciu na tepelné čerpadlá
    Získajte dotáciu na tepelné čerpadlá
  • EURO.jpg
    EURO.jpg
Mobilná alebo montovaná klimatizácia?
05.04.2016

Mobilná alebo montovaná klimatizácia?

Pri riešení problému ako správne vybrať klímu sa musíte najskôr rozhodnúť, o aký typ klimatizácie pôjde. V najširšom hľadisku môžme klimatizáciu rozdeliť na mobilnú alebo montovanú. Mobilná klimatizácia je kompaktné zariadenie, v ktorom je umiestnená v porovnaní so split systémom vonkajšia aj vnútorná jednotka. Z tohto dôvodu je nutné pre jej správnu činnosť zabezpečiť odvod ohriateho vzduchu od kompresora a kondenzátora do exteriéru.  Mobilné jednotky sú vybavené hadicou o priemere cca 100mm, ktorou sa tento vzduch odvádza. Možnosti sú dosť obmedzené a hadicu buď vyložíme cez pootvorené okno, alebo si do obvodovej steny zhotovíme otvor. Jednotky sa vyznačujú aj väčšou hlučnosťou.

Partnerstvo pre stavebné firmy a živnostníkov
19.04.2018

Partnerstvo pre stavebné firmy a živnostníkov

Jedná sa o partnerský program postavený na jednoduchom obchodnom princípe: ZAUJÍMAVÉ PENIAZE za úspešný tip na realizáciu HVAC technológie do stavby, alebo najvýhodnejšie nákupné ceny pre našich partnerov.
Chcem chladiť len jednu alebo viac miestností?
05.04.2016

Chcem chladiť len jednu alebo viac miestností?

Pre chladenie jednej miestnosti sa využíva singel splitová klimatizácia (jedna vonkajšia a jedna vnútorná jednotka) Pre chladenie viacerých miestnosti je možné zvoliť tzv. multisplitové prevedenie (jedna spoločná vonkajšia a 2 až 5 vnútorných jednotiek) Prepojovacie potrubie je potom vedené od vonkajšej jednotky ku každej vnútornej jednotke.
Partnerstvo pre developerov a realitných predajcov
10.11.2017

Partnerstvo pre developerov a realitných predajcov

Program šitý na mieru predajcom developerských projektov a realitným maklérom. Dotovaná inštalácia, alebo zaujímavá finančná odmena za sprostredkovanie kontaktu a následnú úspešnú realizáciu dodávky nášho zariadenia. 

ZELENÁ DOMÁCNOSTIAM

Posledná šanca na získanie dotácie až 3700 Eur na tepelné čerpadlá - ako sa na to pripraviť

 

Staviate rodinný dom, alebo bývate v staršom dome a zvažujete výmenu jestvujúceho kotla za tepelné čerpadlo? Určite ste postrehli, že dotačný program podporujúci takéto investície má pred sebou už len pár kôl. Dôvodom je, že dotačný program Zelená domácnostiam v roku 2018 skončí.

Ak je táto téma pre Vás aktuálna je najvyšší čas kontaktovať nás. Bola by predsa škoda nevyužiť šancu na získanie finančnej podpory, ktorá je v segmente tepelných čerpadiel poskytovaná až do výšky 3700 Eur.

Slovenská inovačná a energetická agentúra (SIEA) oznámila, že vypísala iba jediné jarné kolo, v ktorom môžete o dotáciu na tepelné čerpadlo požiadať. Pre domácnosti z celého Slovenska (okrem Bratislavského kraja) je toto kolo vyhlásené na 17. apríla 2017. Nie celkom príjemnou správou je,  že ak aj o dotačnú poukážku máte záujem, neexistuje žiadna garancia, že po prihlásení sa do elektronického kola Vaša domácnosť túto dotáciu získa.

Kolo by malo odštartovať tradične o 15.00 hod. Je predpoklad, že podobne ako posledné kolá v roku 2017, budú vzhľadom na enormný záujem domácností ukončené po pár minútach od ich začatia. V druhom polroku 2018 sa budú už len dokončovať inštalácie s platnými dotáciami a po preplatení poslednej poukážky program skončí.

Máte záujem o využitie jednej z posledných šancí na získanie dotácie? V tom prípade prosím bezodkladne kontaktujte našich špecialistov. Ochotne Vám pomôžu v celej problematike sa zorientovať, navrhnú najvhodnejšie tepelné čerpadlo a budú Vám asistovať v deň konania dotačného kola.

V prípade záujmu nás kontaktujte:

Stredné a východné Slovensko: 0904 62 62 62

kosice@klimadodomu.sk

 

Tím spoločnosti KLIMADODOMU.sk