• Získajte dotáciu na tepelné čerpadlá
    Získajte dotáciu na tepelné čerpadlá
  • EURO.jpg
    EURO.jpg
Nechajte za vás platiť štát!
06.04.2019

Nechajte za vás platiť štát!

Radi by ste si zakúpili tepelné čerpadlo a rozmýšľate, ako čo najviac ušetriť pri čo najvyššej kvalite? Odpoveď je jednoduchá: využite štátnu podporu.

Riziká spojené s vysokou vlhkosťou v domácnosti
13.04.2019

Riziká spojené s vysokou vlhkosťou v domácnosti

Keď sa spomenie klimatizácia, väčšina ľudí si ju spojí s ochladzovaním. Klimatizácia však nerieši iba tento problém. Úlohou klimatizácie je aj upravovať vzduch. A teplota je iba jeden parameter, ktorý bežne pociťujeme asi najintenzívnejšie.
Aké sú limity štátnych dotácií?
08.04.2019

Aké sú limity štátnych dotácií?

V tomto blogu si objasníme limity podpory a poradíme vám, ako čo najviac ušetriť na výdavkoch za teplo.

Starajte sa o svoju klímu
15.05.2019

Starajte sa o svoju klímu

Klíma je váš najlepší priateľ počas letných horúčav.

ZELENÁ DOMÁCNOSTIAM

Posledná šanca na získanie dotácie až 3700 Eur na tepelné čerpadlá - ako sa na to pripraviť

 

Staviate rodinný dom, alebo bývate v staršom dome a zvažujete výmenu jestvujúceho kotla za tepelné čerpadlo? Určite ste postrehli, že dotačný program podporujúci takéto investície má pred sebou už len pár kôl. Dôvodom je, že dotačný program Zelená domácnostiam v roku 2018 skončí.

Ak je táto téma pre Vás aktuálna je najvyšší čas kontaktovať nás. Bola by predsa škoda nevyužiť šancu na získanie finančnej podpory, ktorá je v segmente tepelných čerpadiel poskytovaná až do výšky 3700 Eur.

Slovenská inovačná a energetická agentúra (SIEA) oznámila, že vypísala iba jediné jarné kolo, v ktorom môžete o dotáciu na tepelné čerpadlo požiadať. Pre domácnosti z celého Slovenska (okrem Bratislavského kraja) je toto kolo vyhlásené na 17. apríla 2017. Nie celkom príjemnou správou je,  že ak aj o dotačnú poukážku máte záujem, neexistuje žiadna garancia, že po prihlásení sa do elektronického kola Vaša domácnosť túto dotáciu získa.

Kolo by malo odštartovať tradične o 15.00 hod. Je predpoklad, že podobne ako posledné kolá v roku 2017, budú vzhľadom na enormný záujem domácností ukončené po pár minútach od ich začatia. V druhom polroku 2018 sa budú už len dokončovať inštalácie s platnými dotáciami a po preplatení poslednej poukážky program skončí.

Máte záujem o využitie jednej z posledných šancí na získanie dotácie? V tom prípade prosím bezodkladne kontaktujte našich špecialistov. Ochotne Vám pomôžu v celej problematike sa zorientovať, navrhnú najvhodnejšie tepelné čerpadlo a budú Vám asistovať v deň konania dotačného kola.

V prípade záujmu nás kontaktujte:

Stredné a východné Slovensko: 0904 62 62 62

kosice@klimadodomu.sk

 

Tím spoločnosti KLIMADODOMU.sk