• Získajte dotáciu na tepelné čerpadlá
    Získajte dotáciu na tepelné čerpadlá
  • EURO.jpg
    EURO.jpg
1. časť: Veci, ktoré musíte vedieť o klimatizácii
10.03.2017

1. časť: Veci, ktoré musíte vedieť o klimatizácii

V letných horúčavách častokrát vyhľadávame klimatizované miesta a obchodné centrá. Výnimkou nie sú ani pracoviská, kde sa zdržiavame väčšiu časť nášho dňa. Viete, ale ako klimatizáciu používať tak, aby nám neuškodila a nespôsobila nám ujmy na zdraví? 

Veľké žrebovanie
19.06.2017

Veľké žrebovanie

Veľké žrebovanie o klimatizáciu SAMSUNG WIND FREE!
Ako „vyladiť“ klímu k dokonalému komfortu?
07.07.2017

Ako „vyladiť“ klímu k dokonalému komfortu?

Ako klimatizovať byt, či dom a navrhnúť výkon zariadení tak, aby sa užívateľ cítil komfortne po celý čas a neutrpela pritom zbytočne jeho peňaženka?
Akú klimatizáciu zvoliť do detskej izby ?
15.08.2017

Akú klimatizáciu zvoliť do detskej izby ?

Je pravda, že vysoké teploty a dusno v uzavretom interiéri nedobre znášajú nielen dospelí ale aj deti. Učiť sa, dobre si oddýchnuť, či sa zdravo vyspať

ZELENÁ DOMÁCNOSTIAM

Posledná šanca na získanie dotácie až 3700 Eur na tepelné čerpadlá - ako sa na to pripraviť

 

Staviate rodinný dom, alebo bývate v staršom dome a zvažujete výmenu jestvujúceho kotla za tepelné čerpadlo? Určite ste postrehli, že dotačný program podporujúci takéto investície má pred sebou už len pár kôl. Dôvodom je, že dotačný program Zelená domácnostiam v roku 2018 skončí.

Ak je táto téma pre Vás aktuálna je najvyšší čas kontaktovať nás. Bola by predsa škoda nevyužiť šancu na získanie finančnej podpory, ktorá je v segmente tepelných čerpadiel poskytovaná až do výšky 3700 Eur.

Slovenská inovačná a energetická agentúra (SIEA) oznámila, že vypísala iba jediné jarné kolo, v ktorom môžete o dotáciu na tepelné čerpadlo požiadať. Pre domácnosti z celého Slovenska (okrem Bratislavského kraja) je toto kolo vyhlásené na 17. apríla 2017. Nie celkom príjemnou správou je,  že ak aj o dotačnú poukážku máte záujem, neexistuje žiadna garancia, že po prihlásení sa do elektronického kola Vaša domácnosť túto dotáciu získa.

Kolo by malo odštartovať tradične o 15.00 hod. Je predpoklad, že podobne ako posledné kolá v roku 2017, budú vzhľadom na enormný záujem domácností ukončené po pár minútach od ich začatia. V druhom polroku 2018 sa budú už len dokončovať inštalácie s platnými dotáciami a po preplatení poslednej poukážky program skončí.

Máte záujem o využitie jednej z posledných šancí na získanie dotácie? V tom prípade prosím bezodkladne kontaktujte našich špecialistov. Ochotne Vám pomôžu v celej problematike sa zorientovať, navrhnú najvhodnejšie tepelné čerpadlo a budú Vám asistovať v deň konania dotačného kola.

V prípade záujmu nás kontaktujte:

Stredné a východné Slovensko: 0904 62 62 62

kosice@klimadodomu.sk

 

Tím spoločnosti KLIMADODOMU.sk