Naše showroomy

Showroom v Bratislave a Košiciach! Navštívte nás v metropole západu aj východu.

 

Showroom Bratislava

Aj Vy patríte medzi tých, ktorí radi nakúpia všetko pod jednou strechou?

Naša novootvorená predajňa v obchodnom centre STYLA (všetko pre domácnosť) je tá správna voľba! Srdečne Vás pozývame do našej novej predajne na Studenej 4B/18496 (pri obchodnom centre SHOPPING PALACE Zlaté Piesky). Tu nájdete vystavené klimatizácie od tých najkvalitnejších výrobcov a náš vyškolený personál rád zodpovie akékoľvek odborné otázky a pomôže s výberom optimálnej klimatizácie do Vášho príbytku. Na pobočke ponúkame okrem klimatizácií aj konzultácie ohľadne vzduchotechniky, tepelných čerpadiel a tiež servisu.

Parkovanie je jednoduché a vyhradené pre návštevníkov obchodného centra STYLA.

Otváracie hodiny:

PO:       10:00 – 18:00

UT:        10:00 – 18:00

ST:        10:00 – 18:00

ŠT:        10:00 – 18:00

PI:         10:00 – 18:00

Optimálne riešenie pre každého z Vás Odborný personál IMG_3863+.jpg IMG_3911+.jpg Pohodlná kalkulácia ceny na mieste Ponuka servisu a ďalších služieb

 

Showroom v Košiciach

Radi Vás privítame v našom showroome v Košiciach na Južnej triede 11, kde máme pre Vás vystavené klimatizácizačné zariadenia od osvedčených výrobcov a naši odborní pracovníci Vás radi usmernia pri výbere správnej klimatizácie pre Váš priestor.

Na pobočke Košice ponúkame okrem klimatizácií aj odborný návrh rekuperačných vetracích zariadení a  tepelných čerpadiel.

Pred priestormi predajne je pre Vás miesto aj na parkovanie.

Otváracie hodiny:

PO:        7:00 – 17:00

UT:        7:00 – 17:00

ST:        7:00 – 17:00

ŠT:        7:00 – 17:00

PI:         7:00 – 17:00

Preferujeme osobný kontakt so zákazníkom, nakoľko v prípade inštalácie klimatizačných jednotiek, rekuperačných zariadení a tepelných čerpadiel to nie je len o nákupe zariadenia napr. v e-shope, ale najmä o odbornom prístupe, posúdení možností priestoru a profesionálnom zvládnutí individuálnych požiadaviek zákazníka.

Poskytovanie záručného a pozáručného servisu nami inštalovaných zariadení je pre nás už 25 rokov samozrejmosťou.

Klimatizácia pre Vaše pohodlie Sme tu pre Vás, navrheneme Vám riešenie Široký výber Klimatizácií KLIMA DO DOMU Komfort aj pre Vás Odpovede na Vaše otázky

 

 

V našich predajniach nájdete klimatizácie od týchto výrobcov :