NAJÚČINNEJŠIE  TEPELNÉ ČERPADLÁ A REKUPERAČNÉ SYSTÉMY AJ NA SPLÁTKY

V rámci spolupráce s QUATRO prinášame k vám domov komfort bez prekážok. Kúpiť si klimatizáciu,  tepelné čerpadlo, alebo rekuperáciu a vytvoriť si doma dlhodobo príjemné prostredie a pohodu už nebude pre nikoho problém. Jednoducho, ak zariadenie nechcete vyplácať naraz, vezmite si ho od nás na výhodné splátky.

Splátky sú úročené štandardným úrokom, s akontáciou aj od 0% a doba splácania je voliteľná od 12 do 60 mesiacov. Ak váš nákup presiahne 3.000 €, čo je v prípade tepelného čerpadla, alebo rekuperácie obvyklá suma, získate individuálne, veľmi výhodné splátky s minimálnym navýšením.

 

Ako výhodné môžu byť takéto individuálne kalkulované splátky ?

Len pre vašu predstavu, kvalitný rekuperačný systém  ATREA  s dodávkou a montážou zariadenia a vzduchotechnických rozvodov v cene 4900 €, prípadne  dodávku a montáž  tepelného čerpadla zn. Samsung s obdobnou cenou,  vám nainštalujeme a odovzdáme do okamžitého užívania a vaše následné mesačné splátky NEBUDÚ nastavené štandarne systémovo vo výške 150,99 €/mesačne (prepočítané pri 0 % akontácii a splácaní 48 mesiacov), ale po individuálnej kalkulácii vám ich pomôžeme nastavíiť podstatne výhodnejšie  - iba vo výške 123 €/mesačne

 

 

NAJPREDÁVANEJŠIA KLIMATIZÁCIA ZA CENU DENNEJ KÁVY?  ÁNO, AJ TO JE  MOŽNÉ.

Ak vás máte záujem o klimatizáciu, tak napríklad naše najpredávanejšie klimatizačné zariadenie, Samung Wind Free Comfort, vám prinesieme domov a nainštalujeme  už od 30 € mesačne (pri 0 % akontácii a splácaní 48 mesiacov). Takto si môžete komfortne užívať leto vo vlastnom byte a vaša splátka nepresiahne cenu vašej dennej kávy.To je dobrá ponuka, čo vy na to ?

 

Počet splátok a výšku akontácie si zákazník môžete individuálne zvoliť. 

POZOR ! Ponuka najvýhodnejších splátok sa kalkuluje individuálne a nie je štandardne dostupná v on-line kalkulačke splátok. Pre najvýhodnejšiu ponuku klimatizácie na splátky je preto nutné kontaktovať priamo našich odborných predajcov. Môžete to urobiť telefonicky (podľa regiónu predajní - BA, NR, MT, ZV, KE), alebo využite tento formulár na konzultáciu.   

 

Požiadavka na konzultáciu
verify

* Tento údaj je povinný