Súťažná klimatizácia

Súťaž

Poznáme víťaza  fantastickej KLIMATIZÁCIU SAMSUNG WINDFREE OPTIMUM!

 

Aj tento rok ste mohli súťažiť o komfortné prostredie vo Vašej domácnosti! Pre všetkých existujúcich, ale aj nových fanúšikov našej webovej stránky a FB fan page  KLIMADODOMU.sk sme pripravili skvelú súťaž o hodnotnú KLIMATIZÁCIU SAMSUNG WINDFREE OPTIMUM! 

Na základe vyplnených formulárov a nahranej fotografie k téme ste sa mohli zvíťaziť hneď dvakrát! Doručené fotografie sme uverejnili na našej  FB fan page, kde už bola Vaša fotografia hodnotená verejnosťou. Tá fotografia, ktorá získala počas mesiaca najvačší počet like-ov vyhrala užitočnú ČISTIČKU VZDUCHU do auta, pretože my dbáme o Váš komfort aj tam! 

Všetky zaslané fotografie nakoniec padli do jedného "osudia" a dňa 1/7/2019 bolo z pomedzi Vás všetkých prihlásených - 570 súťažiacich - odborným predajcom novootvorenej pobočky KLIMADODOMU.SK vyžrebovaný jeden výherca a to konkrétne dáma, pani Zita R. zo Šiah.

 

Výherkyni srdečne blahoželáme a veríme, že aj vďaka výhre si užije parádne, no hlavne dobre vychladené leto 2019 :)

 

Viac detailov a celý priebeh žrebovania nájdete tu: http://bit.ly/zrebovanie_klimatizácie_od_klimadodomu

 

Pre tých, ktorí ste nevyhrali máme počas celého leta pripravený letný EKO BONUS a preto nezúfajte a rýchlo navštívte naše showroomy!

 

Krásne leto prajeme :)