Univerzálna kompaktná rekuperačná jednotka ATREA DUPLEX EASY 300

Výrobca:
ATREA
Univerzálna kompaktná vetracia jednotka s rekuperáciou tepla DUPLEX EASY je určená pre úsporné riadené vetranie menších rodinných domov, alebo bytov s decentrálnym vetracím systémom. Viac informácií v popise nižšie.

1 599,00 € s DPH 1 332,50 € bez DPH

+ -
Rezervovať osobnú konzultáciu

Hľadáte aj iné riešenia na mieru? Ponúkame široký výber klimatizácií, tepelných čerpadiel, rekuperácií, či podlahového vykurovania.

Parametre

Výrobca: ATREA
Typ rekuperátora Doskový
Max. prietok vzduchu (m3/h) 300
Max. účinnosť rekuperácie (%) 93
Rozmery : v * š * dl. (mm) 280 x 820 x 850
Priemer pripojovacieho hrdla (mm) 160
Hmotnosť (kg) 21

Univerzálna kompaktná rekuperačná jednotka ATREA DUPLEX EASY 300

Rekuperačné rovnotlaké vetracie jednotky EASY sú vybavené úspornými EC ventilátormi a by-passovou klapkou. Svojimi kapacitnými možnosťami sú určené skôr do menších domov a bytov s kratšími rozvodnými trasami.
Univerzálna konštrukcia vonkajšieho pláštťa poskytuje veľkú variabilitu pri inštalácii - sú vhodné tak pre podstropnú, parapetnú ako aj podlahovú montáž. Súčasťou každej dodávky je aj digitálny dotykový ovládač CPA s komunikačným káblom a prívodný kábel s vidlicou na silové elektrické napájanie. Ovládanie pomocou panela CPA umožňuje pripojiť niekoľko externých vstupov - čidiel kvality vzduchu (čidlo relatívnej vlhkosti, čidlo CO2),
Zariadenie je možné doplniť o voliteľné zabudovateľné alebo externé príslušenstvo, napr. integrovaný elektrický predhrievač.

V prípade záujmu o návrh rekuperačného systému kontaktujte prosím nášho rekuperačného špecialistu, ktorý s vami posúdi objekt, preberie detaily a odporučí vhodné zariadenie. (kontakt : 0904 62 62 62)

Máte záujem o ucelené vypracovanie návrhu ústredného vykurovania tepelným čerpadlom, odborný návrh vzduchotechnických rozvodov pre vetranie rekuperáciou, alebo chladenia miestnosti kvalitnou klimatizáciou?

Už vyše 25 rokov realizujeme riešenia na mieru. Ponúkame vám dostatok skúsenosti, zodpovednosť a odbornosť. 

Kontaktujte nás prostredníctvom formulára, telefonicky, alebo mailom. Informácie o vašej stavbe nám jednoducho zašlite prostredníctvom formulára a my radi pomôžeme aj Vám. 

Požiadavka na konzultáciu
verify

* Tento údaj je povinný