Univerzálna kompaktná rekuperačná jednotka ATREA DUPLEX EASY 250

Výrobca:
ATREA
Univerzálna kompaktná vetracia jednotka s rekuperáciou tepla DUPLEX EASY je určená pre úsporné riadené vetranie menších rodinných domov, alebo bytov s decentrálnym vetracím systémom. Viac informácií v popise nižšie.

1 890 € s DPH 1 575 € bez DPH

+ -
Rezervovať osobnú konzultáciu

Hľadáte aj iné riešenia na mieru? Ponúkame široký výber klimatizácií, tepelných čerpadiel, rekuperácií, či podlahového vykurovania.

Parametre

Výrobca: ATREA
Typ rekuperátora Doskový
Max. prietok vzduchu (m3/h) 230
Max. účinnosť rekuperácie (%) 93
Rozmery : v * š * dl. (mm) 280 x 660 x 850
Priemer pripojovacieho hrdla (mm) 160
Hmotnosť (kg) 20

Univerzálna kompaktná rekuperačná jednotka ATREA DUPLEX EASY 250

Rekuperačné rovnotlaké vetracie jednotky EASY sú vybavené úspornými EC ventilátormi a by-passovou klapkou. Svojimi kapacitnými možnosťami sú určené skôr do menších domov a bytov s kratšími rozvodnými trasami.
Univerzálna konštrukcia vonkajšieho pláštťa poskytuje veľkú variabilitu pri inštalácii - sú vhodné tak pre podstropnú, parapetnú ako aj podlahovú montáž. Súčasťou každej dodávky je aj digitálny dotykový ovládač CPA s komunikačným káblom a prívodný kábel s vidlicou na silové elektrické napájanie. Ovládanie pomocou panela CPA umožňuje pripojiť niekoľko externých vstupov - čidiel kvality vzduchu (čidlo relatívnej vlhkosti, čidlo CO2),
Zariadenie je možné doplniť o voliteľné zabudovateľné alebo externé príslušenstvo, napr. integrovaný elektrický predhrievač.

V prípade záujmu o návrh rekuperačného systému kontaktujte prosím nášho rekuperačného špecialistu, ktorý s vami posúdi objekt, preberie detaily a odporučí vhodné zariadenie. (kontakt : 0904 62 62 62)

Požiadavka na konzultáciu

verify

* Tento údaj je povinný