Podstropná rekuperačná jednotka VENTBOX 150UP HRV

Výrobca:
KORADO
Jednotka zaisťuje riadené vetranie s rekuperáciou vzduchu, odvetranie radónu a odstránenie vlhkosti v dome. Je aj účinným nástrojom pre filtráciu prašnosti rôznych alergénov a pomáha znižovať tepelnú náročnosť objektu. Základným princípom riadeného vetrania je priviesť do domu čerstvý vzduch, ktorý sa cez steny rekuperačného výmenníka ohreje od odpadového vzduchu a následne je rozvedený do obytných miestností. A naopak odpadový vzduch je odsávaný z kúpeľní, WC a kuchyne. Vo výmenníku odovzdá svoje teplo a spoločne s vodnou parou, CO2 a ďalšími škodlivinami je odvádzaný cez fasádu von z domu.
Prevedenie
Podstropná

2 049,60 € s DPH 1 708 € bez DPH

+ -
Rezervovať osobnú konzultáciu

Hľadáte aj iné riešenia na mieru? Ponúkame široký výber klimatizácií, tepelných čerpadiel, rekuperácií, či podlahového vykurovania.

Parametre

Výrobca: KORADO
Prevedenie Podstropná
Trieda energetickej účinnosti A
Max. prietok vzduchu (m3/h) 150
Rozmery : v * š * dl. (mm) 195 x 590 x 1250
Hmotnosť (kg) 23

Podstropná rekuperačná jednotka VENTBOX 150UP HRV

Výhody
Úsporné radiálne ventilátory s EC motorom
• Voliteľná funkcia regulácie stáleho prietoku nezávisle na meniacich sa tlakových podmienkach r ozvodu (Premium)
• Protimrazová ochrana – vďaka inteligentnému riadeniu PTC ohrievača je jeho príkon nastavený podľa aktuálnej potreby a teploty. Protimrazová ochrana funguje až do –20 °C pri maximálnom prietoku jednotky.
• Letná funkcia By-pass – jednotka porovnáva teplotu vnútorného a vonkajšieho vzduchu a zatvára alebo otvára klapku by-passu. Nedochádza tak na ohrievanie vonkajšieho vzduchu od odpadového vzduchu.
• Funcia By-pass je plne automatická, ale je možné ju ovládať aj manuálne
• Možnosť vzdialenej regulácie cez webové rozhranie – je možné ovládať z akéhokoľvek počítača, smartfónu alebo tabletu pripojeného v lokálnej sieti domu.
• Variabilné pripojenie hrdiel

Požiadavka na konzultáciu

verify

* Tento údaj je povinný