OVLÁDAČ ATREA CP TOUCH - biely

Výrobca:
ATREA
Diaľkový drôtový dotykový ovládač a regulátor pre rekuperačné jednotky ATREA s digitálnou reguláciou RD5.

429 € s DPH 357,50 € bez DPH

+ -
Rezervovať osobnú konzultáciu

Hľadáte aj iné riešenia na mieru? Ponúkame široký výber klimatizácií, tepelných čerpadiel, rekuperácií, či podlahového vykurovania.

Parametre

Výrobca: ATREA

OVLÁDAČ ATREA CP TOUCH - biely

Digitálny riadiaci modul typu RD5 predstavuje najmodernejší spôsob riadenia jednotky. Zaisťuje všetky základné funkcie a súčasne obsahuje celý rad ďalších vstupov a výstupov pre prepojenie s voliteľnými čidlami ( napr. snímače CO2, relatívnej vlhkosti), signály z miestností (WC, kúpeľňa, kuchyňa), systémy vykurovania vrátane ovládania uzatváracích ventilov alebo klapiek v rozvodoch. 

Ovládač CP Touch je určený pre nastavenie základných vetracích režimov a zobrazovanie stavu vetracej jednotky vrátane indikácie poruchových stavov. Umožňuje užívateľský prístup k bežným funkciám alebo k naprogramovaniu prevádzkových režimov, ktoré je možné nastaviť ručne alebo automaticky podľa týždenného programu. Regulátor tiež umožňuje nastaviť dočasné režimy párty (keď sa v objekte nachádza viac osôb, na aké je systém štandardne navrhovaný a je nutné dočasne zvýšiť výkon) alebo režim dovolenka (zníženie výkonu pri menšom počte osôb, na aký je systém navrhovaný). Súčasťou regulátora je integrovaný termostat, ktorým je možné spínať dohrev privádzaného vzduchu. 

Požiadavka na konzultáciu

verify

* Tento údaj je povinný