Nástenná rekuperačná jednotka VENTBOX 300

Výrobca:
KORADO
Jednotka zaisťuje riadené vetranie s rekuperáciou vzduchu, odstránenie vlhkosti v dome a je aj účinným nástrojom pre filtráciu prašnosti aj rôznych alergénov. Pomáha znižovať tepelnú náročnosť objektu.
Prevedenie
Nástenná

3 384 € s DPH 2 820 € bez DPH

+ -
Rezervovať osobnú konzultáciu

Hľadáte aj iné riešenia na mieru? Ponúkame široký výber klimatizácií, tepelných čerpadiel, rekuperácií, či podlahového vykurovania.

Parametre

Výrobca: KORADO
Prevedenie Nástenná
Trieda energetickej účinnosti A+
Max. prietok vzduchu (m3/h) 300
Max. účinnosť rekuperácie (%) 93
Rozmery : v * š * dl. (mm) 840 x 742 x 590
Hmotnosť (kg) 28,5

Nástenná rekuperačná jednotka VENTBOX 300

Základným princípom riadeného vetrania je priviesť do domu čerstvý vzduch, ktorý sa cez steny rekuperačného výmenníka ohreje od odpadového vzduchu a následne je rozvedený do obytných miestností. A naopak odpadový vzduch je odsávaný z kúpeľní, WC a kuchyne. Vo výmenníku odovzdá svoje teplo a spoločne s vodnou parou, CO2 a ďalšími škodlivinami je odvádzaný cez fasádu von z domu.

Výhody
Úsporné radiálne ventilátory s EC motorom
Protimrazová ochrana – vďaka inteligentnému riadeniu ohrievača, je jeho príkon nastavený podľa aktuálnej potreby a teploty. Protimrazová ochrana funguje až do -20 °C pri maximálnom prietoku jednotky.
Letná funkcia by-pass – jednotka porovnáva teplotu vnútorného a vonkajšieho vzduchu a zatvára alebo otvára klapku by-passu. Nedochádza tak k ohrievaniu vonkajšieho vzduchu od odpadového vzduchu. By pass je plne automatický, ale je možné ho ovládať aj manuálne.
• Energetická trieda A+ – jednotka je jednou z najefektívnejších vetracích zariadení na trhu.
• Možnosť vzdialenej regulácie – je možné ovládať z akéhokoľvek počítača,smartfónu alebo tabletu, kde okrem iného nájdete náhľad aktuálnej aj celkovej spotreby elektrickej energie.
• Možno doplniť o entalpický rekuperačný výmenník ERV pre spätný zisk vlhkosti

Požiadavka na konzultáciu

verify

* Tento údaj je povinný