Nástenná klimatizácia CARRIER Sensation (2,70 kW) 42QHB009D8SP + 38QHG009D8SP

Výrobca:
CARRIER
Novinka roku 2022, model Sensation navrhnutý pomocou inovatívnych technológií vám môže pomôcť vyriešiť problémy s hlukom pomocou funkcií vo vnútornej a vonkajšej jednotke, ktoré izolujú zvuky a vibrácie. Ionizátor jednotky vytvára zdravú klímu, pretože oživuje vzduch záporne nabitými iónmi. Okrem toho je jednotka vybavená radom filtrov, takže vy a vaša rodina môžete dýchať čistejší vzduch.
Prevedenie
Nástenná
Režim
Vykurovanie
Režim
Chladenie

729 € s DPH 607,50 € bez DPH

+ -
Rezervovať osobnú konzultáciu

Hľadáte aj iné riešenia na mieru? Ponúkame široký výber klimatizácií, tepelných čerpadiel, rekuperácií, či podlahového vykurovania.

Parametre

Výrobca: CARRIER
Prevedenie Nástenná
Režim chladenie, vykurovanie
Chladiaci výkon (kW) 0-2,7 kW
Funkcie plný výkon, samočistenie, pokojný spánok
Ener.účinnosť pre chladenie A++
Chladiaci výkon MIN - MAX (kW) 0,90-3,40
WIFI súčasť produktu
SEER koeficient sezónnej ener. účinnosti chladenia 6,9
Energ.účinnosť pre vykurovanie A+
Vykurovací výkon nominálny (kW) 3,08
Vykurovací výkon MIN - MAX (kW) 0,80-3,40
SCOP koeficient sezónnej ener.účinnosti-vykurovani 4,1
Hladina akust.tlaku chlad. MIN/MAX vnút.jednotka 20/38
Hladina akust.tlaku chlad. MAX vonk.jednotka 51
Dĺžka rozvodov min./max. (m) 25
Maximálne prevýšenie vnút. a vonk.jednotky (m) 10
Druh chladiva R32
Rozmery - vnútorná jednotka (VxŠxH)(mm) 290 x 722 x 187
Rozmery-vonkajšia jednotka (VxŠxH)(mm) 495 x 720 x 270
Hmotnosť-vnútorná jednotka (kg) 7,3
Hmotnosť-vonkajšia jednotka (kg) 23,2
Záruka (v mesiacoch) 24 (60 na všetky súčiastky po registrácii produktu)

Nástenná klimatizácia CARRIER Sensation (2,70 kW) 42QHB009D8SP + 38QHG009D8SP

3D DC INVERTOR

Vnútorná jednotka je vybavená DC invertorovým motorom ventilátora. Taktiež aj vonkajšia jednotka má DC invertorovú technológiu – kompresor a motor ventilátora. S 3DC invertorovými motormi dosahuje maximálny výkon a vysokú energetickú účinnosť.


PÄŤVRSTVOVÝ FILTER


Klimatizačné jednotky Carrier s päťvrstvovým filtrom poskytujú lepšiu kvalitu ovzdušia kombináciou pozitívnych účinkov týchto jednotlivých vrstiev filtrov. Vzduch pri vstupe do jednotky prechádza cez predfilter, ktorý zachytáva veľké nečistoty, prach, vlasy, chlpy z domácich zvierat. Aniónový filter vypúšťa záporné ióny ktoré revitalizujú vzduch. Filter s vitamínom C má priaznivé účinky na pevnosť a pružnosť Vašej kože. Filtre HEPA a Studený katalytický absorbujú menšie častice a peľ, a zároveň majú dezodoračný efekt, poskytujú tak čerstvý vzduch v interiéri.


Wi-Fi OVLÁDANIE


Inteligentné ovládanie vďaka Wi-Fi, môžete ovládať jednu alebo viac jednotiek a nastaviť teplotu, režim, prevádzku cez internet odkiaľkoľvek.


FUNKCIA SLEDOVANIA (FOLLOW ME)


Snímač teploty zabudovaný v diaľkovom ovládači sníma teplotu okolia. Jednotka môže upraviť izbovú teplotu presnejšie, aby ste dosiahli ešte väčšie pohodlie.


ECO REŽIM


Nové automatické riadenie šetrí energiu a používa inovatívny režim ECO. Stlačením tohto tlačidla prejde automatické riadenie do osemhodinového šetriaceho režimu, vďaka čomu sa v porovnaní s bežným režimom ušetrí až 60% energie. Zariadenie automaticky upraví rýchlosť ventilátora a otáčok kompresora, teplotu chladenia si môžete zvoliť medzi 24 až 30° C. Táto funkcia sa automaticky vypne po 8 hodinách prevádzky.


REŽIM SPÁNKU


Funkcia umožňuje aby klimatizácia počas prvých dvoch hodín automaticky zvýšila chladenie o 1°C alebo znížila vykurovanie o 1°C. Potom prejde na 5 hodín do pohotovostného režimu a následne sa automaticky vypne.


ČASOVAČ


Jednotku môžete naprogramovať tak, aby fungovala iba počas vymedzených hodín, v požadovanom režime a nastavenej teplote.


TICHÝ REŽIM


Ventilátor vnútornej jednotky pracuje v supertichom režime, dosiahne extrémne nízku hladinu zvuku.


SAMO DIAGNOSTIKA & AUTOMATICKÁ OCHRANA


Keď sa vyskytne nezvyčajná aktivita alebo sa pokazia súčiastky, jednotka sa automaticky vypne, aby sa ochránil systém. Jednotka bude zatiaľ signalizovať kód ochrany alebo poruchy, aby ju bolo možné rýchlo opraviť.


SAMOČISTENIE


Interiérová jednotka bude ďalej fungovať v režime sušenia a po vypnutí jednotky vysuší interiérový výparník, aby Vám zabezpečila čisté a zdravé prostredie a zabránila tak tvorbe plesní.

Požiadavka na konzultáciu

verify

* Tento údaj je povinný