Kompaktná rekuperačná jednotka ATREA DUPLEX 570 EC5.AM

Výrobca:
ATREA
Už piata generácia osvedčených vetracích jednotiek s rekuperáciou tepla DUPLEX EC5 / ECV5 so špičkovou reguláciou AM. Je určená pre komfortné, úsporné vetranie v nízkoenergetických a pasívnych rodinných domoch, kde sa vyžaduje inteligentné zónové riadenie a prepojenie na doplnkové tepelné / chladiace systémy. Viac informácií v popise nižšie.
Prevedenie
Podstropná

3 450 € s DPH 2 875 € bez DPH

+ -
Rezervovať osobnú konzultáciu

Hľadáte aj iné riešenia na mieru? Ponúkame široký výber klimatizácií, tepelných čerpadiel, rekuperácií, či podlahového vykurovania.

Parametre

Výrobca: ATREA
Prevedenie Podstropná
Typ rekuperátora Doskový
Max. prietok vzduchu (m3/h) 570
Max. účinnosť rekuperácie (%) 94
Rozmery : v * š * dl. (mm) 370 x 930 x 1290
Priemer pripojovacieho hrdla (mm) 250
Hmotnosť (kg) 59

Kompaktná rekuperačná jednotka ATREA DUPLEX 570 EC5.AM

Rovnotlaká vetracia jednotka DUPLEX 570 EC5.AMje vybavená úspornými EC ventilátormi a by-passovou klapkou. Je určená pre podstropú inštaláciu. Max. kapacita vzduchu 570 m3/h ju predurčuje do väčších (viacpodlažných) stavieb.
Zariadenie je vybavené špičkovou digitálnou reguláciou rady AM, ktorá umožňuje pripojiť širokú škálu externých vstupov od čidiel kvality vzduchu (čidlo relatívnej vlhkosti, čidlo CO2), až po ovládanie cez kontaktné zopnutie v kúpelní alebo v kuchyni. Zároveň táto regulácia umožňuje napojenie na zemný výmenník, riadenie zón, napojenie na teplovodný ohrievač, vodný chladič. Regulácia RD5 nevyžaduje inštaláciu samostatného ovládača, pretože všetky nastavenia je možné prevádzať pomocou webového rozhrania (webserver). Ak sa aj napriek tomu rozhodnete pre priame ovládanie regulátora, môžete si vybrať z dvoch typov nástenných regulátorov: digitálny dotykový CP Touch a mechanický CP10RT.
Zariadenie je možné doplniť o voliteľné zabudovateľné alebo externé príslušenstvo, napr. integrovaný elektrický predhrievač, alebo dohrievač, vodný nebo elektrický dohrev, uzatváracie klapky, cirkuláciu atď.

 

Požiadavka na konzultáciu

verify

* Tento údaj je povinný