Kompaktná rekuperačná jednotka ATREA DUPLEX 380 ECV5.CP

Výrobca:
ATREA
Vetracie rekuperačné jednotky DUPLEX EC5 / ECV5 s reguláciou CP sú určené pre komfortné a úsporné riadené vetranie rodinných domov. Nájdu ideálne uplatnenie najmä v klasických nízkoenergetických stavbách. Viac informácií v popise nižšie.

2 390 € s DPH 1 991,67 € bez DPH

+ -
Rezervovať osobnú konzultáciu

Hľadáte aj iné riešenia na mieru? Ponúkame široký výber klimatizácií, tepelných čerpadiel, rekuperácií, či podlahového vykurovania.

Parametre

Výrobca: ATREA
Typ rekuperátora Doskový
Max. prietok vzduchu (m3/h) 365
Max. účinnosť rekuperácie (%) 95
Rozmery : v * š * dl. (mm) 1000 x 617 x 490
Priemer pripojovacieho hrdla (mm) 160
Hmotnosť (kg) 49

Kompaktná rekuperačná jednotka ATREA DUPLEX 380 ECV5.CP

Rovnotlaká vetracia jednotka DUPLEX 380 ECV5.CP je vybavená úspornými EC ventilátormi a by-passovou klapkou. Je určená pre vertikálnu nástennú inštaláciu. Max. kapacita vzduchu 365 m3/h ju predurčuje do stredne veľkých (prízemných) stavieb.
Zariadenie je vybavené digitálnou reguláciou rady CP, ktorá umožňuje pripojiť širokú škálu externých vstupov od čidiel kvality vzduchu (čidlo relatívnej vlhkosti, čidlo CO2), až po ovládanie cez kontaktné zopnutie v kúpelní alebo v kuchyni. Zariadenie je možné doplniť o voliteľné zabudovateľné alebo externé príslušenstvo, napr. integrovaný elektrický predhrievač, alebo dohrievač, vodný nebo elektrický dohrev, uzatváracie klapky, cirkuláciu atď.  K rekupreátoru je nevyhnutné doobjednať samostatne ovládač CPA
 

V prípade záujmu o návrh rekuperačného systému kontaktujte prosím nášho rekuperačného špecialistu, ktorý s vami posúdi objekt, preberie detaily a odporučí vhodné zariadenie. (kontakt : 0904 62 62 62)

Požiadavka na konzultáciu

verify

* Tento údaj je povinný