Kompaktná rekuperačná jednotka ATREA DUPLEX 380 ECV5.AM

Výrobca:
ATREA
Už piata generácia osvedčených vetracích jednotiek s rekuperáciou tepla DUPLEX EC5 / ECV5 so špičkovou reguláciou AM. Je určená pre komfortné, úsporné vetranie v nízkoenergetických a pasívnych rodinných domoch, kde sa vyžaduje inteligentné zónové riadenie a prepojenie na doplnkové tepelné / chladiace systémy. Viac informácií v popise nižšie.

2 890 € s DPH 2 408,33 € bez DPH

+ -
Rezervovať osobnú konzultáciu

Hľadáte aj iné riešenia na mieru? Ponúkame široký výber klimatizácií, tepelných čerpadiel, rekuperácií, či podlahového vykurovania.

Parametre

Výrobca: ATREA
Typ rekuperátora Doskový
Max. prietok vzduchu (m3/h) 365
Max. účinnosť rekuperácie (%) 95
Rozmery : v * š * dl. (mm) 1000 x 617 x 490
Priemer pripojovacieho hrdla (mm) 160
Hmotnosť (kg) 49

Kompaktná rekuperačná jednotka ATREA DUPLEX 380 ECV5.AM

Rovnotlaká vetracia jednotka DUPLEX 380 ECV5.AM je vybavená úspornými EC ventilátormi a by-passovou klapkou. Je určená pre vertikálnu nástennú inštaláciu. Max. kapacita vzduchu 365 m3/h ju predurčuje do stredne veľkých (prízemných) stavieb s krátkymi rozvodnými trasami .
Zariadenie je vybavené špičkovou digitálnou reguláciou rady AM, ktorá umožňuje pripojiť širokú škálu externých vstupov od čidiel kvality vzduchu (čidlo relatívnej vlhkosti, čidlo CO2), až po ovládanie cez kontaktné zopnutie v kúpelní alebo v kuchyni. Zároveň táto regulácia umožňuje napojenie na zemný výmenník, riadenie zón, napojenie na teplovodný ohrievač, vodný chladič. Regulácia RD5 nevyžaduje inštaláciu samostatného ovládača, pretože všetky nastavenia je možné prevádzať pomocou webového rozhrania (webserver). Ak sa aj napriek tomu rozhodnete pre priame ovládanie regulátora, môžete si vybrať z dvoch typov nástenných regulátorov: digitálny dotykový CP Touch a mechanický CP10RT.
Zariadenie je možné doplniť o voliteľné zabudovateľné alebo externé príslušenstvo, napr. integrovaný elektrický predhrievač, alebo dohrievač, vodný nebo elektrický dohrev, uzatváracie klapky, cirkuláciu atď.

 

Požiadavka na konzultáciu

verify

* Tento údaj je povinný