Kompaktná rekuperačná jednotka ATREA DUPLEX 280 ECV5.AM.CF + režim Constant Flow

Výrobca:
ATREA
Najprepracovanejší systém vetracích jednotiek s rekuperáciou tepla DUPLEX EC5 / ECV5 určených pre komfortné a úsporné riadené vetranie rodinných domov a bytov. Táto rada je doplnená o režim CONSTANT FLOW. Je vybavená špičkovou reguláciou AM! Nástenné prevedenie. Viac informácií v popise nižšie.
Prevedenie
Nástenná

2 990 € s DPH 2 491,67 € bez DPH

+ -
Rezervovať osobnú konzultáciu

Hľadáte aj iné riešenia na mieru? Ponúkame široký výber klimatizácií, tepelných čerpadiel, rekuperácií, či podlahového vykurovania.

Parametre

Výrobca: ATREA
Prevedenie Nástenná
Typ rekuperátora Doskový
Max. prietok vzduchu (m3/h) 285
Max. účinnosť rekuperácie (%) 94
Rozmery : v * š * dl. (mm) 1000 x 617 x 490
Priemer pripojovacieho hrdla (mm) 160
Hmotnosť (kg) 46

Kompaktná rekuperačná jednotka ATREA DUPLEX 280 ECV5.AM.CF + režim Constant Flow

Ide o rovnotlaké vetracie jednotky vybavené úspornými EC ventilátormi a by-passovou klapkou. Táto rada vám ponúka režim CONSTANT FLOW, ktorý automaticky vyrovnáva nerovnováhu prietokov vzduchu v rekuperačných rozvodoch, ktorá vzniká na základe neustále sa meniacich vstupných podmienok v interiéri a exteriéri.
Jednotky sú určené pre podstropnú inštaláciu. Sú vybavené špičkovou digitálnou reguláciou rady AM, ktorá umožňuje pripojiť širokú škálu externých vstupov od čidiel kvality vzduchu (čidlo relatívnej vlhkosti, čidlo CO2), až po ovládanie cez kontaktné zopnutie v kúpelní alebo v kuchyni. Rovnako táto regulácia umožňuje napojenie na zemný výmenník, riadenie zón, napojenie na teplovodný ohrievač, vodný chladič. Regulácia AM nevyžaduje inštaláciu samostatného ovládača, pretože všetky nastavenia je možné prevádzať pomocou webového rozhrania (webserver). Ak sa aj napriek tomu rozhodnete pre priame ovládanie regulátora, môžete si vybrať z dvoch typov nástenných regulátorov: digitálny dotykový CP Touch a mechanický CP10RT.
Zariadenie je možné doplniť o voliteľné zabudovateľné alebo externé príslušenstvo, napr. integrovaný elektrický predhrievač, alebo dohrievač, vodný nebo elektrický dohrev, uzatváracie klapky, cirkuláciu atď.
Nástenné prevedenie - jednotka sa montuje vo vertikálnej polohe na stenu.

 

Požiadavka na konzultáciu

verify

* Tento údaj je povinný