POZOR,

JE TU ĽADOVÁ PONUKA, KTORÁ ZARUČENE VYVOLÁ PRÍJEMNÉ ZIMOMRIAVKY

 

Je najvyšší čas pripraviť sa na leto u vás doma!

Práve sme na pár dní cenovo ZVÝHODNILI naše najpredávanejšie klimatizácie.

V našej letnej akcii teraz získate špičkové zariadenia SAMSUNG až s 33% zľavou z predajných cenníkových cien. Ak ste doteraz váš nákup odkladali, výhodnejšie ako teraz už nenakúpite.

>> Navyše, ak si objednáte akciovú klímu dnes, získate ZDARMA dva skvelé bonusy v hodnote 170 € <<

Bonus 1.: Servisná prehliadka klimatizácie (ušetríte 72,00 €) 

Bonus 2.: Expresná montáž bez príplatku (ušetríte 99,00 €)

 

Ako je možné získať u nás klímu za jedno euro na deň? 

Úplne jednoducho. V prípade, že klimatizáciu nechcete vyplácať naraz, vezmite si ju od nás na najvýhodnejšie splátky. Bude vás to stáť menej ako jedna kávička denne vo vašej obľúbenej kaviarni. A to poteší!

 

NENECHAJTE SI ÚJSŤ TÚTO AKCIU.

ZVÝHODNENÝ PREDAJ POTRVÁ IBA DO 30. JÚNA 2020!

Potom sa ceny upravia na pôvodnú úroveň a nenavrátne budú preč aj bonusy! 

V prípade vypredania zásob akciových modelov bude letná akcia ukončená pred uvedeným dátumom.

 

Toto je naša LETNÁ AKCIOVÁ ponuka:

 

Odpovede na najčastejšie otázky:

Prečo sme vybrali do našej Ľadovej kampane práve klimatizáciu Samsung Wind Free ?

Samsung je u nás dlhodobo jedničkou v predaji a v hodnotení spokojnosti zákazníkov. Unikátna technológia bezprievanového chladenia Wind Free, riadenie pomocou umelej inteligencie, vysoká energetická úspornosť, to sú len niektoré z atribútov, ktoré hovoria v jeho prospech. Ak ide o komfortné chladenie, len ťažko mu nájsť na trhu konkurenta. V prospech Samsungu hovorí okrem vysokej kvality aj dobre vyvážená cena,  rýchla skladová dostupnosť, či špičková servisná podpora.

Ako je možné, že predávate značkové klimatizácie Samsung za tak výhodné ceny?

Naša firma je súčasťou skupiny KLIMAK, najväčšej skupiny firiem v obore vzduchotechniky a chladenia na Slovensku s ročným obratom vyše 30 miliónov €. Nakupujeme vo veľkých objemoch, preto naše nákupné ceny sú nižšie ako u konkurencie. Tieto cenové výhody prenášame ďalej na našich zákazníkov a tak im ponúkame reálne najvýhodnejší nákup klimatizačných zariadení.

Ako si objednať akciovú klimatizáciu?

Vyberte si niektorý z akciových modelov klimatizácie, vložte vybraný produkt do košika. Ak máte záujem aj o inštaláciu, prejdite do rýchlej kalkulačky a tam zvolte políčko "montáž klimatizačného zariadenia". Následne pristúpte k objednávke. Ak sa potrebujete poradiť, alebo odkonzultovať  podmienky montáže, kontaktujte nás pomocou formulára pre online konzultácie, alebo nám zavolajte.

Je možné v rámci Letnej akcie "Ľadová kampaň" nakúpiť výhodnejšie aj iné klimatizácie ?

Do letnej akcie "Ľadová kampaň" sme vybrali našimi zákazníkmi najviac požadované a teda najpredávanejšie klimatizácie, u ktorých ceny sme stlačili na minimum. Ak by ste ale mali záujem o inú klimatizáciu, neváhajte nás kontaktovať. Do 30.6.2020 vám za podobne zvýhodnenú cenu vieme ponúknuť aj niektoré iné modely.

Ako nakúpiť klimatizáciu na najvýhodnejšie splátky ?

Klimatizáciu si môžete u nás zakúpiť aj na výhodné splátky. Pre výpočet štandardnej výšky splátok môžete využiť QUATRO kalkulačku, ktorú nájdete pri každom produkte v našom eshope. Žiadosť o nákup na aplátky je možné zaslať elektronicky cez náš eshop, alebo vám poskytneme pomoc osobne na niektorej z našich predajní. Pri nákupe nad 2000 € je možné požiadať o akciové splátky s minimálnym navýšením ceny.