Tepelné čerpadlo Altherma R F Daikin (11 kW) EHVX11S26CB9W + ERLQ011CV3

JESENNÁ AKCIA KLIMATIZÁCIA ZDARMA
Výrobca:
DAIKIN
Nízkoteplotná stacionárna jednotka s integrovaným zásobníkom na teplú vodu pre domácnosť. Daikin Altherma stacionárna jednotka vykuruje, chladí a dodáva teplú vodu pre domácnosť pre novostavby a nízkoenenergické domy. Trojfázové prevedenie. Ovládač EKRUCBL5 nie je súčasťou, avšak je potrebný pre prevádzku zariadenia. Objednáva sa samostatne.
Bežná cena:
10 513,20 €

8 939,00 € s DPH 7 449,17 € bez DPH

+ -
Rezervovať osobnú konzultáciu

Hľadáte aj iné riešenia na mieru? Ponúkame široký výber klimatizácií, tepelných čerpadiel, rekuperácií, či podlahového vykurovania.

Parametre

Výrobca: DAIKIN
Prevádzková teplota/chladenie (°C) 10~46
Energ.účinnosť pre vykurovanie A++
Vykurovací výkon nominálny (kW) 11,00
SCOP koeficient sezónnej ener.účinnosti-vykurovani 3,98
Prevádzková teplota/vykurovanie (°C) -25~35
Hladina akust.tlaku chlad. MIN/MAX vnút.jednotka nominálna- 28
Hladina akust.tlaku chlad. MAX vonk.jednotka nominálna- 50
Druh chladiva R410A
Režim vykurovanie, chladenie
Výstupná teplota vody - kúrenie 15~55
Istenie (A) 40
Elektrické napájanie (V/Hz/F) V3/1N~/50/230
Rozmery - vnútorná jednotka (VxŠxH)(mm) 1732x600x728
Rozmery-vonkajšia jednotka (VxŠxH)(mm) 1345x900x320
Hmotnosť-vnútorná jednotka (kg) 128,00
Hmotnosť-vonkajšia jednotka (kg) 113,00
Súčasťou dodávky je vonkajšia jednotka, vnútorná jednotka

Tepelné čerpadlo Altherma R F Daikin (11 kW) EHVX11S26CB9W + ERLQ011CV3

S integrovaným zasobníkom TPV a hydraulicky vybavená vysoko účinným obehovým čerpadlom s plynulou reguláciou, expanznou nádobou 10l, manometrom a poistným ventilom, snímačom prietoku a plniacimi a vypúšťacími ventilmi. Súčasťou je el. záložny ohrev 6/9 kW. 

Nerezový zásobník na teplu pitnú vodu je súčasťou jednotky a všetky prepojenia medzi modulom tepelného čerpadla a zásobníkom sú predpripravené už vo výrobe.

Umožňuje to rýchlejšiu inštaláciu v porovnaní s bežným typom (nastená jednotka so samostatným zásobníkom na teplu pitnú vodu), pretože je potrebne pripojiť len potrubie s vodou a chladivom.

Dodávajú sa všetky hydraulické komponenty (obehové čerpadlo, expanzná nádoba, záložný ohrievač atď.).  Nie je potrebné kupovať komponenty od iných výrobcov. Elektronická riadiaca PCB doska a hydraulické komponenty sú prístupne z prednej časti. Tým je zaručená jednoduchá údržba a predchádza sa riziku poškodenia elektrických komponentov spôsobených unikom vody.

Všetky pripojenia na vodu a chladivo sú v hornej časti jednotky, čím je zaručene jednoduché pripojenie a prístup. V zadnej časti jednotky tak nie sú potrebne žiadne spoje, čím je zastavaná inštalačná plocha menšia.

V porovnaní s tradičnou verziou split systému, s nástennou vnútornou jednotkou a samostatným zásobníkom na teplú vodu, integrovaná vnútorná jednotka značne znižuje požadovaný inštalačný priestor. Malou zastavanou plochou so šírkou iba 600 mm a hĺbkou 728 mm má integrovaná vnútorná jednotka podobnú zastavanú plochu ako iné domáce spotrebiče. Pri inštalácii nie je potrebný takmer žiadny bočný odstup a za jednotkou nie je potrebný žiadny priestor na potrubie, keďže pripojenie potrubia je z hornej časti. Tým je inštalačná zastavaná plocha iba 0,45 m2. Nízka inštalačná výška: obidve verzie 180 l aj 260 l majú výšku 173 cm. Požadovaná inštalačná výška je menej než 2 m. Kompaktnosť integrovanej vnútornej jednotky je zvýraznená elegantným a moderným dizajnom, ktorý sa jednoducho hodí k vašim ostatným domácim spotrebičom.

Máte záujem o ucelené vypracovanie návrhu ústredného vykurovania tepelným čerpadlom, odborný návrh vzduchotechnických rozvodov pre vetranie rekuperáciou, alebo chladenia miestnosti kvalitnou klimatizáciou?

Už vyše 25 rokov realizujeme riešenia na mieru. Ponúkame Vám dostatok skúsenosti, zodpovednosť a odbornosť. 

Kontaktujte nás prostredníctvom formulára, telefonicky, alebo mailom. Informácie o Vašej stavbe nám jednoducho zašlite prostredníctvom formulára a my radi pomôžeme aj Vám. 

Požiadavka na konzultáciu
verify

* Tento údaj je povinný