Kompaktná rekuperačná jednotka ATREA DUPLEX 570 EC5.RD5

Výrobca:
ATREA
Už piata generácia osvedčených vetracích jednotiek s rekuperáciou tepla DUPLEX EC5 / ECV5 so špičkovou reguláciou RD5. Je určená pre komfortné, úsporné vetranie v nízkoenergetických a pasívnych rodinných domoch, kde sa vyžaduje inteligentné zónové riadenie a prepojenie na doplnkové tepelné / chladiace systémy. Viac informácií v popise nižšie.
Prevedenie
Podstropná

2 740,80 € s DPH 2 284,00 € bez DPH

+ -
Rezervovať osobnú konzultáciu

Parametre

Výrobca: ATREA
PrevedeniePodstropná
Max. prietok vzduchu (m3/h)570
Max. účinnosť rekuperácie (%)94
Rozmery : v * š * dl. (mm)370 x 930 x 1290
Priemer pripojovacieho hrdla (mm)250
Hmotnosť (kg)59

Kompaktná rekuperačná jednotka ATREA DUPLEX 570 EC5.RD5

Rovnotlaká vetracia jednotka DUPLEX 570 EC5.RD5 je vybavená úspornými EC ventilátormi a by-passovou klapkou. Je určená pre podstropú inštaláciu. Max. kapacita vzduchu 570 m3/h ju predurčuje do väčších (viacpodlažných) stavieb.
Zariadenie je vybavené špičkovou digitálnou reguláciou rady RD5, ktorá umožňuje pripojiť širokú škálu externých vstupov od čidiel kvality vzduchu (čidlo relatívnej vlhkosti, čidlo CO2), až po ovládanie cez kontaktné zopnutie v kúpelní alebo v kuchyni. Zároveň táto regulácia umožňuje napojenie na zemný výmenník, riadenie zón, napojenie na teplovodný ohrievač, vodný chladič. Regulácia RD5 nevyžaduje inštaláciu samostatného ovládača, pretože všetky nastavenia je možné prevádzať pomocou webového rozhrania (webserver). Ak sa aj napriek tomu rozhodnete pre priame ovládanie regulátora, môžete si vybrať z dvoch typov nástenných regulátorov: digitálny dotykový CP Touch a mechanický CP10RT.
Zariadenie je možné doplniť o voliteľné zabudovateľné alebo externé príslušenstvo, napr. integrovaný elektrický predhrievač, alebo dohrievač, vodný nebo elektrický dohrev, uzatváracie klapky, cirkuláciu atď.

V prípade záujmu o návrh rekuperačného systému kontaktujte prosím nášho rekuperačného špecialistu, ktorý s vami posúdi objekt, preberie detaily a odporučí vhodné zariadenie. (kontakt : 0904 62 62 62)