DAJ SA DO POHODY V HORÚCOM LETE !

 

Sprav si doma pohodu a využi našu výhodnú letnú akciu na klimatizácie svetových značiek Carrier, Samsung, Daikin, Toshiba.

Vybrané zariadenia máme dostupné skladom, ceny sú vrátane montáže.

 

 • LETNÁ AKCIA - DAJ SA DO POHODY MONTÁŽ V CENE

  Multisplit duo SAMSUNG Wind-Free Comfort 2,5 kW + 2,5 kW s montážou v cene

  Bezprievanová multisplitová nástenná klimatizačná jednotka Samsung s jednou vonkajšou a dvomi vnútornými jednotkami výkonu 2,50 kW do dvoch miestností.Základná montáž v cene. Viac informácií o podmienkach montáže nájdete v doplňujúcich informáciách nižšie.

  3 427,00 € 2 499,00 € s DPH 2 855,83 € 2 082,50 € bez DPH

 • LETNÁ AKCIA - DAJ SA DO POHODY MONTÁŽ V CENE

  Bezprievanová klimatizácia s pokročilou filtráciou SAMSUNG Wind-Free Pure 1.0 2,5 kW s montážou v cene

  Najnovší model značky Samsung pre rok 2021, s jedinečnou bezofukovou technológiou WindFree, zabudovaným ovládaním cez aplikáciu SmartThings s pripojením cez WiFi a pokročilou filtráciou vzduchu cez zostavu filtrov PM 1.0, ktorá zabezpečuje čistotu cirkulujúceho vzduchu.Základná montáž v cene. Viac informácií o podmienkach montáže nájdete v doplňujúcich informáciách nižšie.

  2 212,00 € 1 749,00 € s DPH 1 843,33 € 1 457,50 € bez DPH

 • LETNÁ AKCIA - DAJ SA DO POHODY MONTÁŽ V CENE

  Základná klimatizácia CARRIER Infinity 2,70 kW s montážou v cene

  Základný modelový rad americkej značky Carrier. Jednotka obsahuje najmodernejší typ 3D DC invertora, ktorý reguluje otáčky vonkajšieho ventilátora podľa požadovaného výkonu, čím dochádza k značným energetickým úsporám. Kvalita vnútorného priestoru je zabezpečená 5-vrstvovou filtráciou: predfilter, aniónový filter, filter s vitamínom C, HEPA filter a studený katalytický filter.Základná montáž v cene. Viac informácií o podmienkach montáže nájdete v doplňujúcich informáciách nižšie.

  1 412,00 € 989,00 € s DPH 1 176,67 € 824,17 € bez DPH

 • LETNÁ AKCIA - DAJ SA DO POHODY MONTÁŽ V CENE

  Dizajnová klimatizácia TOSHIBA Haori 3,50 kW s montážou v cene

  Dizajnová nástenná jednotka vyššej strednej triedy s jedinečným zaobleným dizajnom s vymeniteľným textilným poťahom, maximálnou energetickou účinnosťou a WiFi modulom ako štandardnou súčasťou. Pokročilá filtrácia vzduchu cez prachový filter, ozónovú čističku vzduchu a filter Ultra-Pure. Najúspornejšia energetická trieda A+++ v režime chladenia aj vykurovania.Základná montáž v cene. Viac informácií o podmienkach montáže nájdete v doplňujúcich informáciách nižšie.

  2 498,00 € 1 990,00 € s DPH 2 081,67 € 1 658,33 € bez DPH

Hľadáte spoľahlivého partnera s tradíciou a stabilným postavením na trhu?

 

Obráťte sa na nás!

         Zastrešujeme predaj, odborné montážne, servisné poradenské služby v oblasti klimatizačných jednotiek, tepelných čerpadiel, rekuperačných jednotiek, podlahového vykurovania, či dekontaminátorov pre domácnosti, kancelárie a malé komerčné priestory.

Sme členom úspešnej skupiny KLIMAK, ktorá pôsobí na trhu už od roku 1993 a je dlhodobo lídrom v oblasti TZB na Slovensku, vďaka čomu garantujeme vysoko profesionálny a odborný prístup.

Prečo klimadodomu.sk